האם אי פעם רצית לעזוב הכל ולצאת להרפתקאה?

האם אי פעם הרגשת סקרנות לדעת איך החיים נראים אצל אנשים אמיתיים שבחרו לעזוב הכל?

האם אי פעם ניצבת מול צומת דרכים ולא ידעת באיזו דרך לבחור?

כשאלי ישבה בסלון ביתה, ספונה עמוק בתוך חייה הקטנים והלגמרי רגילים, וחלמה בעיניים פקוחות על הערבות הצחיחות של מונגוליה הרחוקה, היא לא שיערה בנפשה שאלה בדיוק יהיו הנופים והרקע לדרמה הגדולה של חייה, בעת שתמצא את עצמה, בהפתעה, נפרדת סופית מאהוב נעוריה ואבי ילדיה, איתו יצאה כמה שנים קודם לכן למסע.

על רקע נופים עוצרי נשימה, בין הרים, אגמים ונהרות, כשרוחות סוערות ממעל, ועדרי סוסי פרא נדירים דוהרים מטה, תחת שמיים נדיבים עמוסי כוכבים, היא תעבור גילגול שלם של התרסקות ותקומה, כשהיא מגלה לאיטה את הכוחות העצומים הכמוסים הגלומים בה. לצידה כל העת ילדיה הצעירים, וגם חבר נפאלי יקר, שהיה שם עבורה ברגעי האמת.

היכן שאיתני הטבע מתקיימים במופע הכי גולמי ועוצמתי שלהם, ומשמשים לה תפאורה עזת מבע, היא פוגשת דמויות מקומיות שמתגלות במלוא אנושיותן, ובעיקר פוגשת את עצמה בגרסתה הפראית, הלא מעובדת.

זהו סיפור קצר הכתוב בלשון קולחת, מביא מבט מרתק אל עבר חיים אחרים, שבסופו של דבר מתקיימים בהם האלמנטים האנושיים המוכרים כל כך לכולנו.

רוצה לקרוא עוד?

אשמח לשלוח לך את 20 העמודים הראשונים של הספר בחינם!
(+ הנחה לספר המלא, שיהיה…)

לאן לשלוח?

למי שלא מכיר אותי: שמי הללי סמדר, בלוגרית וכותבת במקצועי.
פעם הייתי אמא במשרה מלאה עם חיים רגילים לגמרי, אך לפני תשע שנים שברתי את הכלים, וביחד עם בעלי דאז לקחתי את הילדים (4,8,11), ויצאנו לחופשי, אל חיים של מסעות וגילויים, שאותם אנחנו (רובנו…) ממשיכים עד היום.

כבר עשר שנים שאני כותבת על מסעות והרפתקאות באתר ובבלוג שלי, וגם במגזינים ובאתרי אינטרנט בארץ ובחו”ל. 

מלפפונים חמוצים במונגוליה” הוא הסיפור העלילתי הראשון שאני מפרסמת. ואני מאוד מתרגשת. הסיפור הוא אמנם דמיוני, אבל מבוסס על מסע אמיתי שעשיתי עם ילדי במונגוליה. מסע שארך 40 יום, אבל לקח לי חמש שנים לכתוב אותו, ולא סתם.

הקוראים כתבו לי:

“כותבת לך כדי לומר שאני באמצע קריאת הספר. תכננתי לקרא רק כמה עמודים וללכת לישון אבל לא הצלחתי להפסיק. הכתיבה שלך סוחפת”
~יעל
~

נפלא, וגם כמובן יש כל כך הרבה מקומות שמזכירים לי את עצמי. משערת שלכל אחד זה קצת מזכיר את עצמו. שלחתי את הלינק לרכישה לכל מי שיקר לי, וזה פתח מקום לשיחות מרתקות עם אנשים שאני אוהבת. אז תודה..
 ~רותם סיון
~

וואווו. חזק. עוצמה שלא תאמן. מילים חותכות. כל המסע הזה בספר הזה הרגשתי אותו כמסע במסדרונות נפשי. הוא פשוט נגע. כי האומץ. והמרחבים. והפתיחות להיות מי שאת..
~עדי תם
~

רוצים לקרא הכל כבר עכשיו?

תמורת 38 שקלים תקבלו לינק להורדה. 

והסיפור במלואו (כ-80 עמודים) אצלכם בתיבה כקובץ PDF.

⇐ מומלץ להכין מראש אמצעי תשלום (כרטיס אשראי או חשבון פייפאל). מיד אחרי התשלום תופנו לעמוד ובו קבלה ולינק להורדת המסמך (יופיע בכתום). אין צורך לחכות למייל. 

או שתתחילו עם כמה פרקים בחינם  🙂