על האתר

המזרח עם ילדים- הוובינאר

07/11/2016

הרצאת מבוא: כדאי או לא כדאי? ולאן הכי כדאי? ומה חשוב לדעת?

לכל המתלבטים, החוששים וגם אלה המבקשים לגוון ולנסוע למקומות אחרים.

לא משנה אם זו חופשה קצרה או טיול ארוך יותר.

– מהן שלושת הנקודות הכי משמעותיות בתכנון טיול במזרח עם ילדים

– מה חשוב לבדוק לפני שמחליטים על יעד במזרח

– עלויות ותקציב

– ארבעה מקומות מומלצים לבילוי משפחתי במזרח.

– מענה לשאלות

הרצאה שמלווה כולה בתמונות וסרטונים, כולל טיפים חשובים שנאספו בעקבות החוויות שלנו ברחבי אסיה.

מי אני:

הללי סמדר, אמא לשלושה ילדים (גלי 10, רני 14, יותם 17). אני מטיילת איתם במזרח רצוף כבר שש שנים (התחלנו כשיותם היה בן 11, רני בת 8 וגלי בת 4). מנהלת את הבלוג משפחה-עולם-טיול ואת דף הפייסבוק הנלווה ‘להשתחרר מהתשע עד חמש’.

מאמרים שלי פורסמו במגוון ערוצי תקשורת, כולל ‘כלכליסט’, ‘YNET’, ‘את’, ‘ישראל היום’ ועוד.

לפני שש שנים נחתתי לראשונה בקטמנדו. ואמנם לפני שהגענו לשם ניסיתי למצוא מידע שיעזור לי להבין לקראת מה אני הולכת, אבל היה די קשה. לא היה מספיק חומר באינטרנט, והמשפחות שעשו את זה כבר, נדמה היה לי שהם כולם אחרים ממני. משופשפים יותר, חרדתיים פחות או לפחות כבר ביקרו כצעירים במקומות האלה וידעו לאן הם לוקחים את הילדים שלהם.

עבורי הכל היה חדש. מעולם לא הייתי במזרח לפני כן. והמחשבה לקחת את הילדים שלי למקום כל כך אחר, לא מוכר, שאלפי מעשיות (שתמיד מלוות בנפנופי אצבע מזהירה) סופרו עליו היתה מאוד לא פשוטה בשבילי.

ההחלטה לא היתה החלטה של 100%, אלא יותר סוג של מלחמה בתוכי בין החששות והחרדות, לבין החלומות והרצון שלי להגיע לשם. וגם לתת לילדים לראות עולמות אחרים ושונים לגמרי.

מאז אותה נחיתה קשה בקטמנדו עברנו הרבה ברחבי אסיה. גם מדינות וגם חוויות. הילדים למדו על תרבויות אחרות, פגשו המון חברים מכל העולם ואפילו למדו לדבר שלוש שפות חדשות.

כבר שש שנים שאני מקבלת פניות דומות במייל. עם אותן שאלות ואותן חששות. ממשפחות שחוות את אותן התלבטויות שאני חוויתי.

לכן החלטתי לצאת ולדבר ולתת לכם את מה שאני חיפשתי כל כך ולא הצלחתי למצוא. 45 דקות, עם הרבה תמונות להמחשה על טיול/ חופשה במזרח עם ילדים. בלי נפנופי אצבע מצד אחד, ובלי פילטרים מתייפיפים מצד שני. כולל עלויות ותקציב, המלצות למקומות משפחתיים, ולא מעט טיפים.

האם אפשר לטייל במזרח עם ילדים ממש קטנים? הילדים אוכלים רק פאסטה, האם אפשר למצוא אוכל מערבי? אנחנו לא רוצים להתכלב, מה איכות הגסטהאוסים? עד כמה חשוב לתכנן הכל מראש? האם יש טיטולים/ אוכל לתינוקות/ בקבוקים? ומענה לכל שאלה אחרת שתהיה לכם.

כל זה מהפינה השקטה שלכם בבית, בבגדים נוחים וכוס קפה. בלי דלק, בייביסיטר ובלי לחפש חניה.

עלות: 59 ₪, הנרשמים יקבלו גם את האי בוק: ‘פנקס הטיפים המלא’- ובו עשרות טיפים לטיול עם ילדים.

ההרצאה תתקיים דרך קבוצה סודית בפייסבוק, באמצעות פייסבוק ‘לייב’. אעביר אותה ישירות מנפאל. מספר ימים לפני ההרצאה אעלה גם סרטונים, תמונות וסטטוסים רלוונטיים. ותוכלו כמובן להעלות שאלות.

 

 

 

haleli