חדש! החופשה האולטימטיבית- חופשות מדהימות במחירים מפתיעים

נפאל עם ילדים- מלונות מומלצים בפוקרה

09/03/2016

פוקרה היא אחותה השלווה והרגועה של קטמנדו. היא בין המקומות שהכי קל פשוט לשהות בהם, והכי קשה לצאת ממנה. גם כשאתם עם ילדים וגם כשאתם בלי. היא שילוב מרנין של אגם, רכס האנאפורנה, מסעדות שיקיות ושוות (עם נוף לאגם או להרים) ואנשים מקסימים. פוקרה היא גם נקודת היציאה לטרקים רבים ולראפטינג. וכתבתי עליה לא מעט.

יש בה כל כך הרבה גסטהאוסים ובתי מלון שנראה כאילו תיירים פשוט מציפים אותה. למעשה כמות התיירים כמעט לא מורגשת.

אז הכי כדאי לכם להגיע ולבחור את המלון או את הגסטהאוס שהכי יתאים לכם. אבל כדי שיהיה לכם מקום להניח בו את הראש (אחרי שמונה-תשע שעות של נסיעה מעייפת באוטובוס מקטמנדו) בלילה-שניים הראשונים שלכם, הנה כמה מקומות שתוכלו להזמין מראש, ולהיות רגועים:

1. מלון מדהים, חדש ומושקע, במיקום באזור יוקרתי יותר של השכונה, במחיר משתנה של בערך 100$-120$ ללילה (כולל בריכה משגעת).
להזמנה דרך “אגודה”
להזמנה דרך “בוקינג”.

2. מלון במיקום מרכזי, על האגם, עם מסעדה מגניבה שבה אפשר לאכול בתוך מטוס! (וגם להכנס לתא הטייס ולהטיס אותו). מחירים טובים שנעים סביב 40$-60$. חדרים משפחתיים טובים.
להזמנה מ”אגודה”
להזמנה מ”בוקינג”

3. מלון במקום טוב, חדרים טובים ובסיסיים, בבעלות משפחה נחמדה ובעלות נמוכה יחסית (תוכלו להזמין ללילות הראשונים ואז לחפש משהו זול יותר אם תרצו):
להזמנת חדרים

לפני שאתם מגיעים, שלחו לי מייל, דברו איתי בטלפון ואתן לכם הרבה טיפים, המלצות ומידע בכל מה שקשור לפוקרה. אולי אפילו נפגש לצ’אי 🙂 , אני חיה כאן מספר חודשים בכל שנה..

אולי תרצו גם להציץ ברשימת המלונות המומלצים בקטמנדו או לצפות בסרטון קצר שבו רני מסבירה איך להתמצא בפוקרה

haleli

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *