מאיפה הכסף

איך להרוויח כסף מכל אתר או בלוג

15/12/2016
– – וובינאר – –

כולם יודעים שהיום אפשר להרוויח כסף באינטרנט מכל אתר ומכל בלוג. יש הגורסים שהרבה מהבאזז שקשור לזה הוא הונאה. ואכן, גם כאלה יש לא מעט.

בתור מי שעוסקת בזה כבר הרבה זמן, אני רוצה לעשות לכם סדר, לסנן עבורכם את כל השטויות ולהשאיר כמה דרכים מהימנות, רציניות ומוכחות.

אבל מעבר לכך- אתם צריכים גם לדעת איך להשתמש נכון בכל הדרכים האלה. שימוש לא נכון יוביל לתוצאות הפוכות ולעתים אף יגרום נזק לאתר.

אז איך מרוויחים כסף מכל אתר?

בוובינאר אני מונה את הדרכים המועדפות עלי:

1. תכניות שותפים- שימוש נכון ושימוש לא נכון – מתי הן באמת רווחיות ומתי הן לא. איך לבחור תכנית שמתאימה לך?

2. מתן שירותים בתשלום- או קידום/הרחבת שירות קיים- מהן הדרכים הנכונות לקדם אותם? מה עוד ניתן לעשות על מנת להגדיל את ההכנסות האלה?

3. יצירת מוצר מקורי- איך לבחור מוצר מתאים? מתי להציע אותו בחינם, מתי להציע בתשלום, מה היתרונות ומהם החסרונות של כל אחת מהאפשרויות.

4. שת”פים מעניינים מחוץ לקופסא.

5. איך למקסם את הרווחים מהאתר- או-כך תרוויחו פעמיים :-).

אני מתייחסת גם לשאלת הפרסום באתר- מתי כדאי לפרסם, באיזה מחיר, וכמובן נדבר על הפרסום של גוגל.

בנוסף, רווחים באינטרנט הם פונקציה של תנועה. ככל שהתנועה גדולה יותר כך הרווחים גבוהים יותר. לכן, נדבר על דרכים פשוטות וזולות להזרמת תנועה לאתר. אתר שאין בו תנועה, ושלא מופיע במנועי החיפוש, לא יכול להביא רווחים.

הוובינאר כולל שלושה מפגשים. והוא מתקיים במרחב של פייסבוק. ניתן להרשם בכל שלב. ולצפות בכל זמן. הנרשמים יקבלו הזמנה לקבוצה סגורה שבה יוכלו גם לשמוע את שלושת ההרצאות (בכל זמן שירצו), וגם להעלות נושאים לדיון, שאלות, המלצות, וכל דבר אחר.

הוא מתאים לכל בעל אתר (לא משנה איזה אתר: מטפלים, שרברבים, בעלי עסק, בלוגרים פרטיים) שמעוניין קודם כל לשפר את רמת ואיכות האתר, להגדיל את הרווחים וגם לפתוח ערוצי רווח חדשים ופאסיביים לחלוטין, ולכל מי שחושב להקים אתר/בלוג ורוצה לקבל כלים שיעזרו לו לתכנן את האתר בהתאם.

אין צורך בידע טכני או אינטרנטי.

משתתפים מהוובינאר כותבים:

“שלום, אני רוני מ‘כף עץ’ – בלוג בנושא אוכל עונתי ומקומי ומתכוני ירקות. הצטרפתי השנה לוובינאר ‘איך להרוויח כסף מכל אתר או בלוג’ כדי להרחיב את הידע שלי בתחום וכדי לפתוח ערוצים חדשים שיקדמו אותי ואת הבלוג להכניס כסף. הוובינאר עם הללי כלל שלושה שיעורים שכל אחד כיסה תחום אחר בנושא ובתוכו נפתחו נושאים חשובים (צבירת קהל קוראים, מה הכי חשוב כשכותבים בלוג, פרשנו את כל הדרכים שאפשר להכניס כסף דרך הבלוג, איך לקדם את האתר ועוד) כמו כן הללי נותנת הרבה טיפים בקבוצה הסגורה והפניות למאמרים איכותיים שלא הייתי מגיעה אליהם בעצמי”.

“קריאה בבלוג של הללי, ומאוחר יותר הצטרפות לקבוצה ולקחת חלק בוובינאר, נתן לנו את ה”פוש” הראשוני להבין ולהאמין שכמשפחה אנחנו באמת יכולים לצאת מהארץ, להתחיל לטייל ולהתפרנס תוך כדי..
הוובינאר הסביר בצורה יפה, כיווני פרנסה דרך האנטרנט.. בלוג, אתר…וכו..
כל הידע והניסיון של הללי תומצתו לוובינאר שחסך לנו בדיקה ובזבוז זמן לשוא. ובעיקר הללי נתנה לנו הרבה רוח גבית , כי כתוצאה מהוובינאר נפגשנו בארץ וקיבלנו ממנה עוד כיווני מחשבה שהפעם היו מותאמים לנו באופן אישי כמשפחה!!” (הילה, מתכננת יחד עם בעלה יציאה למסע בעולם. שניהם משתתפים בוובינאר ובקבוצה).
“אני חושבת שהנושא של ‘איך לעשות כסף מבלוג’ הוא נושא מאוד פופולרי בימינו כשאנחנו מנסים למצוא דרכים פחות קונבנציונליות להתפרנס, שגם מאפשרות לנו להגשים חלומות – אם זה חלומות מקצועיים, משפחתיים או אישיים. יש הרבה מה ללמוד בנושא וקבוצה כמו הקבוצה של הללי שמתמקדת בנושא ונותנת הדרכות, רעיונות וטיפים בכל מה שקשור לאפשרות להתפרנס מבלוג, היא מקום מאוד אפקטיבי ובעל ערך. האפשרות לקבל גם טיפים וגם ליווי מקצועי בעלות חד פעמית של 189 היא מאוד משתלמת, וכדאי להיות נוכח בקבוצה ולהשתתף בדיונים”.
~עמנואלה בינר, בעלת הבלוג ‘מיס מנדלה’.
“הקבוצה ללא ספק מכילה תוכן רב ואיכותי: גם קישורים למאמרים שאת מלקטת בנושאים הרלוונטים, אבל בעיקר סדרת וובינרים שאת מעבירה עם הידע והנסיון שלך… אין ספק שיש לך ידע רב, ואת יודעת להעביר אותו. כמו כן את עונה לשאלות.
אם משווים לעלות של כל מיני סמינרים סדנאות וכו שיש היום בשוק  – המחיר נראה לי טוב והוגן”. 
~ ינינה זסלבסקי, מטיילת עם כל הלב והנשמה וכותבת על כך בבלוג המשפחתי אפקים מטיילים

עלות : 189 ₪ עבור שלושת ההרצאות והשתתפות חופשית בקבוצת הדיון בפייסבוק. ניתן להשלים את התשלום בדרכים שונות.

לתשלום והרשמה אנא הקליקו כאן. לאחר התשלום תקבלו הפניה לקבוצת הפייסבוק.

מי אני בקצרה: שמי הללי, אני מנהלת את האתר משפחה-עולם-טיול כבר למעלה משבע שנים, מטיילת בעולם עם שלושת ילדי ומתפרנסת בעיקר בזכות האתר הזה. הנה פוסט בו תוכלו לקרא איך אני מתפרנסת

***מי שמעוניין לצפות בוובינאר הקודם: “המזרח עם ילדים”, יכול להצטרף לקבוצה בפייסבוק. הקבוצה פתוחה עבור כל המשפחות המחפשות מידע לקראת ובמהלך הטיול שלהן במזרח. שימו לב שיש להסדיר את התשלום הסמלי לפני הבקשה להצטרפות לקבוצה***

haleli