מאיפה הכסף

יש מאיין- האם אפשרי להרוויח כסף באינטרנט ללא כל השקעה כספית ראשונית?

10/03/2014

7 דרכים להכנסה פאסיבית וגם לא פאסיבית באינטרנט, שאינן מצריכות השקעה כספית:

 1.אחת הדרכים החביבות עלי היא מכירת תמונות ואיורים. ישנם מספר אתרים המאפשרים לכם להעלות תמונות שצילמתם או גרפיקות (אם אתם יודעים איך לעשות את זה) בחינם לאתר שלהם. בכל פעם שמישהו מוריד את התמונה שלכם- אתם מרוויחים כסף. כלומר, התמונות יושבות שם, ללא כל התערבות מצדכם, ובכל חודש מצטבר לכם עוד ועוד כסף בחשבון. הכי פאסיבי שיש, וללא כל השקעה כספית. 

2. אתרי מכירות (אי ביי, אמאזון)- לא מבינה בזה מספיק כדי לכתוב על זה. אבל לאנשים שנמשכים דוקא למכירות של מוצרים זו אופציה ששווה מאוד לבדוק. לא כל כך פאסיבי, אבל בכל זאת- בחינם.

3.  מכירת שירותים וידע- כל מה שיש לכם להציע יכול להמכר היום באינטרנט. אפילו דברים שאתם בכלל לא יודעים שיש לכם להציע. הכנסו למשל לאתר- fiverr.com ותראו איזה יופי. או צלמו את עצמכם בכמה סרטוני וידאו, העלו ליו טיוב וחכו לפניות. או בדקו את האתר הזה: envatomarketplaces.com יש בו הרבה מכל וכל . 

4. שירותי פרילאנס- עשרות הצעות בעשרות תחומים קיימות היום למחפשי פרוייקטים ברשת. רק עשו גוגל “online freelance job” ותראו. רק הזהרו מהונאות, אל תבזבזו את הזמן על דברים שלא נראים אמינים לחלוטין ובשום פנים ואופן אל תשלמו על ‘מנוי’ או ‘הרשמה’. אגב, גם ב- fiverr תוכלו להציע את עצמכם. ובכל מקרה אם תרשמו דרך הלינק הזה, תקבלו 20% הנחה :-).

5. שירותי תוכן- כתיבת מאמרים וכל מה שקשור לנושא של שיווק ברשת ע”י תוכן. מקור מצויין להכנסה אמיתית ובטוחה שאינה מצריכה כל השקעה כספית. אפשר להרוויח החל מ-20$ למאמר ועד ל-1000$ ויותר.

6. הפניות לאתרים שמשלמים לכם עבור ההפניה או נותנים אחוזים כאשר נעשות הזמנות שהגיעו מההפניה שלכם. למשל- airbnb.com. יופי של דרך, פאסיבית לגמרי, מינימום של השקעת זמן ואפס השקעה כספית. כתבתי על זה בהרחבה כאן.

7. הדרך הכי פשוטה: כתיבת חוות דעת על מוצרים שאתם מכירים- האתר הזה משלם לכם כסף על כל חוות דעת שתכתבו עבורו. באתר יש אלפי מוצרים (מהמוכרים ביותר) שכוללים אלקטרוניקה, תוכנה, ואפילו ספרים. יש לו כל מיני תכניות נוספות שדרכן תוכלו להרוויח אפילו עוד קצת.

haleli