איך לחסוך בהוצאות

ביטוח נסיעות לחו”ל- מה כדאי לכם לעשות כדי לחסוך לעצמכם הרבה זמן והרבה כסף

12/07/2018

בכל מה שקשור לביטוח נסיעות, אנחנו לא רוצים לקחת סיכון ולקנות פוליסה זולה שלא מכסה כמעט כלום (ומה אם באמת יקרה משהו?) מצד שני אנחנו לא רוצים לשלם המון כסף על פוליסה יקרה, אם אפשר לקבל את אותם דברים, בחברת ביטוח אחרת, בהרבה פחות..

מה שמאלץ אותנו לבזבז הרבה זמן בבירורים ובהשוואות.

כשמדובר במשפחות הנושא של ביטוח נסיעות מקבל משמעות כלכלית כבדת משקל. אני, למשל, משלמת אלפי דולרים בשנה, מאות דולרים בכל חודש (כן, למעלה מ-1000 שקל…).

וזה אחרי שבדקתי ממש לעומק את הנושא. ובאמת בחרתי ביטוח מעולה במחיר הזול ביותר האפשרי.

אז מה אתם יכולים לעשות כדי למצוא בקלות את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם, במחיר הזול ביותר האפשרי?

יש שתי דרכים פשוטות:

1. smart.co.il– האתר הישראלי הזה מרכז את כל הנתונים שלכם, ומביא לכם את התוצאות, בלי שתצטרכו לעשות אפילו שיחת טלפון אחת (ולחכות 45 דקות על הקו..). הם מציעים שירות אישי, כולל מספר טלפון לחירום וכל ניהול התביעות, אם יהיו, מתבצע על ידם.

אני נכנסתי לדף הבית שלהם, היקשתי את הנתונים שלי ותאריכי נסיעה (לקחתי 30 יום), וקיבלתי מיד הצעת מחיר. זה היה ממש נוח וידידותי. ההצעה היתה דומה מאוד למה שאני משלמת עכשיו (שנחשב למחיר נמוך ומשתלם), דרך חברת הביטוח הבינלאומית שאיתה אני עובדת.

את פרטי הפוליסה והכיסוי הניתן מקבלים מיד עם הצעת המחיר. כך שאתם למעשה מקבלים את כל הפרטים בשניות. וגם אפשר לבקש הצעות נוספות, אם אתם רוצים לבדוק את העניין לעומק.

האתר הוקם ונבנה ע”י סוכן ביטוח שהתמחה בנסיעות לחו”ל והחליט שהגיע הזמן לייעל קצת את השיטה :-).

הנה הלינק למי מכם שרוצה לבדוק בעצמו.

2. אוריה נסאו– סוכן אנושי- אלה מבניכם שמעדיפים לדבר עם סוכן אנושי, אני מציעה לכם לפנות לאוריה נסאו שהפך בשנים האחרונות לסוכן העל של המשפחות היוצאות לחו”ל. שמו מתגלגל מפה לאוזן, וזה כיוון שהוא מתמחה בביטוחי נסיעות ולמעשה מתאים ואף בונה (!) לכל לקוח את הפוליסה המתאימה לו ביותר- החל מרמת ואיכות הכיסוי, וכלה במחיר שהוא תמיד נמוך יותר ממה שתקבלו דרך חברות הביטוח.

גם כאן, אי-מייל אחד יחסוך לכם הרבה שעות המתנה על הקו והרבה זמן בבירורים ובהשוואות.

אוריה בעצמו מרבה לטייל עם ילדיו, ולכן אני ממליצה לכם לפנות אליו במייל הזה, והוא יחזור אליכם לטלפון. הוא גם הבטיח לי שהוא יתן מחירים מיוחדים לכל מי שיפנה אליו דרכי. אז אל תשכחו למסור לו ד”ש חמה ממני :-).

גילוי נאות- אני בעצמי לא יכולה להיעזר בשירותים הללו (לצערי הרב), כיוון שאני כבר הרבה שנים בחו”ל, וזה נוגד את התקנונים של חברות הביטוח בארץ. אז ממליצה לכם לפנות אליהם ולבדוק בעצמכם.


חדשים באתר? הנה כמה מילים בשבילכם:

שמי הללי סמדר. פעם הייתי אמא במשרה מלאה עם חיים רגילים לגמרי. לפני שמונה שנים שברתי את הכלים, לקחתי את הילדים (4,8,11) ויצאנו למסעות. ואנחנו ממשיכים עד היום. הנה הסיפור שלנו. אתם מוזמנים :-). 


haleli