איך לחסוך בהוצאות

ביטוח נסיעות לחו”ל- מה כדאי לכם לעשות כדי לחסוך לעצמכם הרבה זמן והרבה כסף

12/07/2018

בכל מה שקשור לביטוח נסיעות, אנחנו לא רוצים לקחת סיכון ולקנות פוליסה זולה שלא מכסה כמעט כלום (ומה אם באמת יקרה משהו?) מצד שני אנחנו לא רוצים לשלם המון כסף על פוליסה יקרה, אם אפשר לקבל את אותם דברים, בחברת ביטוח אחרת, בהרבה פחות..

מה שמאלץ אותנו לבזבז הרבה זמן בבירורים ובהשוואות.

כשמדובר במשפחות הנושא של ביטוח נסיעות מקבל משמעות כלכלית כבדת משקל. אני, למשל, משלמת אלפי דולרים בשנה, מאות דולרים בכל חודש (כן, למעלה מ-1000 שקל…).

וזה אחרי שבדקתי ממש לעומק את הנושא. ובאמת בחרתי ביטוח מעולה במחיר הזול ביותר האפשרי.

אז מה אתם יכולים לעשות כדי למצוא בקלות את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם, במחיר הזול ביותר האפשרי?

לכתוב לאוריה נסאו, ולבקש ממנו שיתקשר אליכם.

כי אין כמו לדבר עם סוכן אנושי. אוריה הפך בשנים האחרונות לסוכן העל של המשפחות היוצאות לחו”ל. שמו מתגלגל מפה לאוזן, וזה כיוון שהוא מתמחה בביטוחי נסיעות ולמעשה מתאים ואף בונה (!) לכל לקוח את הפוליסה המתאימה לו ביותר- החל מרמת ואיכות הכיסוי, וכלה במחיר שהוא תמיד נמוך יותר ממה שתקבלו דרך חברות הביטוח.

אי-מייל אחד יחסוך לכם הרבה שעות המתנה על הקו והרבה זמן בבירורים ובהשוואות. סמכו עלי. בדקתי.

אוריה בעצמו מרבה לטייל עם ילדיו, ומציע מוצרים ושירותים נוספים כחלק מהשירות שהוא נותן למשפחות, שנבנו בגלל הנסיון שהוא רכש בטיולים עם משפחתו. לכן אני ממליצה לכם לפנות אליו , והוא יחזור אליכם לטלפון. הוא גם הבטיח לי שהוא יתן מחירים מיוחדים לכל מי שיפנה אליו דרכי. אז אל תשכחו למסור לו ד”ש חמה ממני :-).

גילוי נאות- אני בעצמי רוכשת את הביטוח דרך אוריה, ותמיד מופתעת מהמחיר הנמוך שאני מקבלת, לעומת חברים שעושים דרך סוכנים אחרים. 


חדשים באתר? הנה כמה מילים בשבילכם:

שמי הללי סמדר. פעם הייתי אמא במשרה מלאה עם חיים רגילים לגמרי. לפני שמונה שנים שברתי את הכלים, לקחתי את הילדים (4,8,11) ויצאנו למסעות. ואנחנו ממשיכים עד היום. הנה הסיפור שלנו. אתם מוזמנים :-). 


haleli