מאיפה הכסף

איך להקים בלוג בקלות- המדריך

08/07/2018

אם אתם חושבים לפתוח בלוג, הגעתם למקום הנכון.

אני מנהלת את הבלוג שלי מאז 2010 וצברתי הרבה נסיון במהלך השנים. למעשה עסקתי בכתיבה מאז ששירתתי בעתון ‘במחנה’, ולכן היה רק מתבקש שאמשיך לכתוב גם כשעזבתי ויצאתי למסעותי.

התחלתי את הבלוג כמקור למידע ולסיפורי חוויות, עבור כל מי שחולם כמוני. חוץ מלכתוב, לא ידעתי דבר בכל הנוגע לאינטרנט או לבניית אתרים. אבל זה לא הרתיע אותי. וטוב שכך :-).

כי מאז הפך הבלוג למקור הפרנסה העיקרי שלי (יחד עם מכירת ספרים אלקטרוניים באמאזון), מה שמאפשר לי להמשיך ולטייל יחד עם ילדי ולחיות את חיי על פי בחירתי.

בקורס הזה, שהוא חינם לגמרי, אסביר לכם במדויק איך לפתוח בלוג, החל בצד המעשי והטכני (זה מאוד פשוט, סמכו עלי!), וכלה במשיכת קוראים ותנועה אל הבלוג, ואפילו הפיכת כל אלה לרווחים. הקמה של בלוג לא כרוכה בהוצאה גדולה, ובעזרת השיטה שלי תוכלו לבנות בלוג שלם בפחות מ-7$ לחודש.

במהלך השבוע הקרוב, אחרי שתצטרפו, אשלח לכם בכל יום מייל שיעזור לכם להקים בקלות את הבלוג שלכם.

הנה הנושאים על קצה המזלג:

יום 1: על מה יהיה הבלוג- איך לבחור את הנושא בו יעסוק הבלוג שלכם, וגם איך לבחור את השם שלו.

יום 2: איך להקים את הבלוג- באופן מעשי: שימוש בוורדפרס כפלטפורמה פשוטה לבנייה של בלוג תוך דקות.

יום 3: תוכן ותמונות

יום 4: איך למשוך יותר קוראים ולהביא תנועה לבלוג

יום 5: דרכים להרוויח כסף מהבלוג

יום 6: הטיפים שלי לכל מי שמתחיל עכשיו בלוג

יום 7: כל מה שאתם צריכים לדעת על צנוניות ומה הקשר שלהן להצלחת הבלוג

 

 למי שלא מכיר אותי: שמי הללי סמדר. בשמונה השנים שבהן פועל הבלוג שלי הבאתי אותו למקומות הראשונים בגוגל, צברתי אלפי עוקבים (כאן וגם בפייסבוק), ייעצתי לעשרות משפחות, התראיינתי וכתבתי לכל המגזינים, העתונים והאתרים הגדולים בארץ (הם פנו אלי!), וגם לכמה אתרים נחשבים בחו”ל. 


haleli