על האתר

My Wild Side

17/04/2019

“What nurtures desire is the unknown, the mystery, the surprise, the exploration, the discovery. that’s desire. That’s why people feel alive and vibrant and vital when they feel desire”. ~  Esther Perel

ובזה בדיוק עוסקת רשימת התפוצה החדשה שלי.

חיי השגרה המודרניים הם כל כך נוחים מצד אחד וכל כך עמוסים מצד שני עד שהם מרדימים בנו צדדים שנחשבים ל’מותרות’.

אנחנו נותנים להם להרדים אותנו במשך שנים. ואז, בשלב כלשהו מגלים שהצדדים האלה הם בכלל לא ‘מותרות’. שאנחנו צריכים אותם. ושאף כדור שנבלע, אף כוסית שנרים, אף פשיטה על מרכז קניות, ואף סיגריה שנעשן לא יכולים באמת לספק לנו את זה.

תאווה. תשוקה. תחושה של חיות. ברק בעיניים.

הניוזלטר החודשי החדש שלי, מביא קודם כל סיפור. סיפור קטן, זעיר, על אישה אחת. אישה שמתחילה בשבר גדול ומשם.. זורמת.

זאת פעם ראשונה שאני מביאה צדדים אחרים מסיפורי המסע שלי, שוזרת יחד הרפתקאות ורגשות ויחסים. (חלקם קרו במציאות וחלקם קרו בדמיון). ובעיקר מעלה שאלות.

הוא מביא ציטוטים מסרטים ושירים.

ומשלב ציטוטים משיחות אישיות שערכתי עם אנשים רגילים, מהארץ. ומהעולם. שיחות על אהבה, על תשוקה, על פחדים, על חלומות ועל חוויות מוטרפות.

הוא לא קשור לטיולים, וגם לא לחיים רגילים. הוא קשור לחיים בכלל. אין בו צנזורה והוא לא עובר עריכה.

זה מגזין חודשי שמטרתו להעיר. להחיות. להצית את האש.

ומשם…לתת לכם לזרום.

יש בו יותר סקס, יותר כאב, יותר אלכוהול ויותר נאיביות ממה שאתם אולי חושבים.

זה המקום שבו אני משתוללת, ושבו אני קוראת לכם לבוא להשתולל יחד איתי. הוא קצת מחתרתי באופיו, כי הוא יופץ רק במייל, ולנרשמים בלבד.

ההרשמה היא בחינם. אחריה תקבלו ממני מייל קצר של ‘ברוכים המצטרפים’. אתם יכולים לעשות את זה ממש עכשיו:

(אם אתם בטלפון, החליפו את מצב המסך למצב רוחב):

כמה ימים מאוחר יותר, תקבלו את הניוזלטר הראשון. תוכלו להוריד אותו בגרסת PDF ישירות לטלפון, כדי שתוכלו לעלעל בזמנכם החופשי. ולבדוק אם בא לכם להמשיך.

מאלו האמיצים שירצו להמשיך איתי לניוזלטר השני ולאלו שאחריו, אני אבקש דמי השתתפות. 12 שקלים על כל חודש השתתפות. בתשלום חודשי, ועם אפשרות ביטול בכל זמן נתון. זה סכום שהרגשתי שלא ממש ישנה לכם את מצב חשבון הבנק, מצד אחד, אבל יתן לי תחושה שאתם מעריכים את המאמץ שלי, את החשיפה, את האנרגיה ואת השעות הרבות שהוקדשו לכך, מצד שני.

מחכה לכם.

שלכם, הללי.

haleli