איך להרוויח כסף בטוח באינטרנט (אי בוק)

19/02/2014

כמה בטוח? כבר בתהחלה אני מראה לכם בדיוק איך להרויח 100$ בטוחים ישר לכיס.

האינטרנט הוא מפלצת שמגלגלת מליונים. בכל יום נתקלים מחדש במודעות ופרסומות המבטיחות כסף קל באינטרנט, הכנסה פאסיבית של 5000$ בחודש, עבודה קלה מהבית ועוד ועוד.

האמת שאני בודקת את הנושא הזה כבר יותר מחמש שנים. אבל ממש בודקת. ניסיתי הרבה, אם כי לא כיסיתי את הכל. פשוט כי יש דברים שאני כבר יודעת שאין טעם לבזבז עליהם את הזמן.

למעשה ככל שבודקים יותר, כך מבינים שבתכלס כל השפע הזה שנראה בהתחלה, מתנקז לשלושה-ארבעה תחומים עיקריים, שמתוכם כמעט הכל הוא לא באמת כמו שמציגים אותו.

הכנסה לאנשים חסרי נסיון בשיווק או ידע באינטרנט

כן, האינטרנט הוא פלטפורמה מטורפת להרוויח באמצעותה כסף. וכן, אני באמת מאמינה שזה אפשרי ואני באמת מאמינה שיש כאלה שעושים את זה.

אבל רוב האנשים, אלה עם הידע הבסיסי באינטרנט, או בשיווק, אלה עם היכולות הכלכליות הממוצעות, שלא יכולים להשקיע הרבה זמן או הרבה כסף, ימצאו את עצמם אחרי הרבה נסיונות, הרבה השקעה והרבה כסף, פחות או יותר בנקודת ההתחלה.

במיוחד אם הם מחפשים הכנסה שתבוא בקרוב, בחודש או בחודשים הבאים ואין להם את הזמן הדרוש כדי לבנות מערך הכנסה כראוי, ולחכות שהוא יצבור תאוצה. דבר שיכול לקחת חודשים ואף שנים.

ויותר מזה- רוב האנשים לא רוצים לקחת סיכונים. לא כשזה כרוך בהוצאות של כסף או בהשקעה של זמן. וברוב מקורות ההכנסה של האינטרנט מדובר בדיוק בסיכון מעין זה.

גם אני מצאתי את עצמי בדיוק במקום הזה. הייתי בתחילתו של תהליך גירושין, והייתי צריכה כסף עכשיו.

למזלי, כבר לא הייתי מתחילה בתחום. ידעתי מספיק, והיו לי נסיון, כלים וגם אנשי מקצוע שיכולתי להעזר בהם. והיו לי גם חברים טובים.

אז לקחתי את כל הקלפים שהיו לי, והחלטתי שאני משתמשת בהם בצורה הטובה ביותר האפשרית. לא יכולתי להרשות לעצמי לקחת סיכונים או להשקיע אפילו שקל במשהו שלא יכניס לי כסף, ומהר.

ישבתי על גוגל. ידעתי מה אני מחפשת אבל רציתי לחקור לעומק את הנושא ורציתי להגיע לתוצאות הכי טובות שיכולתי.

התמקדתי. למדתי אך ורק את מה שהייתי צריכה. לקחתי אך ורק את המידע החשוב ביותר. עשיתי רשימות. שמרתי לינקים.

התחלתי לעבוד ופשוט הרווחתי כסף. ודאי. אמיתי. ברור וידוע מראש. בלי סיכונים. בלי השקעה שאינה מביאה תוצאות.

ועכשיו אני רוצה לחלוק את כל זה איתכם.

אז מה צריך לעשות?

1.    לכתוב מאמר בשפה שנוח לכם לכתוב בה.

2.    לתרגם אותו לאנגלית.

3.    במידה ואינכם בטוחים ברמת הכתיבה- לשלוח לעריכה.

4.    לפרסם אותו באתר שמשלם הרבה כסף לכל מאמר.

אפס סיכון?

לגמרי. כיוון שלפני שתכתבו את המאמר אתם תוודאו עם האתר שהוא מעוניין בו.וכמובן תוודאו לגבי הסכום שתקבלו עליו.

איפה מוצאים אתרים כאלה?

אל תדאגו, בדיוק בשביל זה אני כותבת כאן. אני אתן לכם את כל הדרכים למצוא אתר שמתאים לכם, וכן רשימת לינקים ובה מאגרי אתרים בנושאים שונים.

כמה כסף אפשר להרוויח למאמר?

זה תלוי. 10$-50$ אפשר להרוויח בקלות. כשאני צריכה כסף אני מוכנה לכתוב גם בשביל 50$. אבל בדרך כלל אני מעדיפה להשקיע את הזמן שלי באתרים שמשלמים לפחות 150$-180$ למאמר. הסכום נע מ-$10 ועד ל-1000$ ויותר למאמר.

אבל זה תלוי גם כמובן באיכות הכתיבה, בנסיון שלכם ובכמות הפרסומים. ככל שתצברו יותר מכל אלה- כך תוכלו להרוויח יותר למאמר בודד.

אבל אמרת משהו על תרגום ועל עריכה..זה לא יעלה הרבה כסף?

צודקים. גם אני נתקעתי עם השאלה הזאת די הרבה זמן. ולמעשה השאלה הזאת מנעה ממני להתחיל בדרך הזאת תקופה לא קצרה. ואחר כך גם התחלתי לכתוב באנגלית כדי לחסוך את עלויות התרגום. אבל ידעתי שאני כותבת הרבה יותר טוב בעברית. וברגע שהחלטתי לא לוותר, ולבדוק הכל לעומק, גיליתי שסתם חיכיתי.

אז ככה:

יעלה, אבל לא הרבה. ובכל מקרה אתם לא תשלמו על זה לפני שתקבלו אישור מהאתר על כך שהוא מעוניין במאמר. כך שלא תסכנו כסף לחינם. לכן אני מרשה לעצמי לגבות על האי בוק הזה 15$. כי אני יודעת בודאות שכבר בנסיון הראשון תרוויחו 100$ (אחרי הורדות). 15$ אותם השקעתם באי בוק הזה. ו-85$ ישארו לכם בחשבון הפיי-פאל, כדי שתוכלו לשלם באמצעותם לתרגום ולעריכה של עוד מספר מאמרים נוספים או פשוט כדי להנות מהם..

אני אתן לכם אתר נפלא (אם אתם לא מכירים אותו כבר) שדרכו תגיעו לאנשי מקצוע מעולים שגובים רק 5$ עבור השירות שלהם. תרגום, עריכה, הגשת מאמרים. הכל. 5$.

בנוסף, וכדי לתת לכם את ההתחלה הטובה ביותר, ולתמוך בכם ככל הניתן בצעדיכם הראשונים, אני אשאיל לכם את העוזרת הפרטית והמהממת שלי (VA) והיא תלווה אתכם, תערוך, תמליץ, תדאג לפרסום המאמר, תדאג לתמונות אם צריך, ותתן לכם את כל מה שתצטרכו כדי להגיע למטרה. 

בעקרון, אם תעקבו אחרי מה שאני כותבת, לא ממש תצטרכו אותה, אבל שיהיה. על כל מקרה. אם תצטרכו- תדעו שיש אופציה.

בתור בונוס נוסף, אם תפנו אלי אני אתן לכם גם טיפ איך לייצר את הכסף הדרוש לתרגום/עריכת המאמרים ממש יש מאיין, מבלי להוציא שקל אחד מהכיס.

haleli

Comments (0)

Leave a Reply